Меню KDT

logo.png?_=1524731137
КГУ "Средняя Школа №83"
города Нур-Султан


+7 7172 49-07-40

Статикалық бет

2019-2020 оқу жылының    ІҮ тоқсандағы 1-4 қазақ  сыныптарының БЖБ  және  ТЖБ  кестесі.


2019-2020 оқу жылының    ІҮ тоқсандағы 1-4 орыс  сыныптарының БЖБ  және  ТЖБ  кестесі.


2019-2020 оқу жылында 5 «А» сынып оқушыларынан  ІҮ тоқсанда 
әр пәннен алынатын БЖБ, ТЖБ кестесі.



5 Ә сыныбының  БЖБ, ТЖБ кестесі.
 2019-2020 оқу жылы.   ІҮ тоқсан


5 «Б» сыныбының БЖБ, ТЖБ кестесі.
 2019-2020 оқу жылы.   ІҮ тоқсан



5 «В» сынып оқушыларынан  ІҮ тоқсанда 
әр пәннен алынатын БЖБ, ТЖБ кестесі.

Сынып жетекші: Базылгаламова С.Б.

5 «Ж» сынып оқушыларынан  ІҮ тоқсанда 
әр пәннен алынатын БЖБ, ТЖБ кестесі.

График проведения СОР и СОЧ

4 четверть 2019-2020 уч.год  5"Р" класса

Предмет

СОР

СОЧ

1

Каз.яз и каз.лит-ра

1группа 06.05

2группа 06.05

1группа 19.05

2группа 22.05

2

Рус.яз

05.05

19.05

3

Рус.лит-ра

6.05

20.05

4

Математика

6.05

20.05

5

Естествознания

6.05

19.05

6

История Казахстана

Сор1- 05.05

Сор2-13.05

20.05

7

Англ.яз

1группа 04.05

2группа 04.05

1группа 20.05

2Группа 20.05

8

Информатика

1группа 15.05

2группа 30.05

 



 

График проведения СОР и СОЧ

4 четверть 2019-2020 учебный год

5 «М» класс

 

Предмет

СОР

СОЧ

1

Английский язык

 

04.05.2020

18.05.2020

2

Математика

 

06.05.2020

20.05.2020

3

Русский язык

 

04.05.2020

19.05.2020

4

Литература

 

05.05.2020

18.05.2020

5

Казахский язык  - 1 группа

 

06.05.2020

19.05.2020

6

Казахский язык – 2 группа

 

06.05.2020

19.05.2020

7

Естествознание

 

06.05.2020

20.05.2020

8

История Казахстана

 

04.05.2020

22.05.2020

9

Всемирная История

 

15.05.2020

-

10

 

Информатика

15.05.2020

-

 


График СОР и СОЧ 5 Н класс

Предмет

СОР

СОЧ

Английский язык у всех

04.05

20.05

Математика

06.05

20.05

Казахский язык  1 группа

06.05

19.05

Казахский язык 2 группа

06.05

22.05

Русский язык

04.04

 

Русская литература

05.05

 

Естествознание

06.05

20.05

Информатика

06.05

 

 

Классный руководитель: Каиырбекова К.Н

 

6 А сыныбының  БЖБ, ТЖБ кестесі.

 2019-2020 оқу жылы.   ІҮ тоқсан

Сынып жетекшісі: Рустемова Фарида Нурмахановна

 

Сынып

Пәні

БЖБ

Күні

ТЖБ

Күні

6 А

Қазақстан тарихы

4.05.2020

11.05.2020

 

Дүниехүзі тарихы

5.05.2020

 

 

Қазақ тілі

4.05.2020

18.05.2020

 

Қазақ әдебиеті

5.05.2020

19.05.2020

 

Ағылшын тілі 1,2 топ

30.04.2020

21.05.2020

 

Орыс тілі ж әдебиеті 1,2 топ

6.05.2020

13.05.2020

 

Жаратылыстану

15.05.2020

22.05.2020

 

Информатика 1,2 топ

15.05.2020

 

 

Математика

7.05.2020

17.05.2020

 
 

 

2019-2020 оқу жылының 6 «Б» сыныбының IV тоқсандық

БЖБ, ТЖБ кестесі

Пән аты

БЖБ

ТЖБ

Пән мұғалімі

1

Ағылшын тілі

30.04.2020

 

21.05.2020

Нурбаулы  Шарбану Галымжановна Зеткулова Жадыра  Сакеновна

2

Математика

05.05.2020

 

18.05.2020

Сейдахмет Күлпаш Булегенқызы

3

Жаратылыстану

15.05.2020

22.05.2020

Турганбек Акерке

6

Дүниежүзі тарихы

15.05.2020

 

-

Сабыркулова Алия Абдрасулқызы

7

Информатика

 

05.05.2020

 

-

Тлеукулова Гаухар Миримхановна

Жібек Мұстафақызы

8

Қазақ әдебиеті

05.05.2020

19.05.2020

Карина Назгуль Аманжоловна

9

Қазақ тілі

04.05.2020

18.05.2020

  Карина Назгуль Аманжоловна

10

Қазақстан тарихы

05.05.2020

 

19.05.2020

Сабыркулова Алия Абдрасулқызы

11

Орыс тілі мен әдебиеті

06.05.2020

13.05.2020

Бухарова Зайраш Сергазиевна

Кушкарбаева Кунсулу Турсунбековна

 

 

 

6 «Б» сынып жетекшісі: Биболатова Ж.М.

 

2019-2020 оқу жылының 6 «В» сыныбының IV тоқсандық

БЖБ, ТЖБ кестесі

Пән аты

БЖБ

ТЖБ

Пән мұғалімі

1

Ағылшын тілі

30.04.2020

 

21.05.2020

Нурбаулы  Шарбану Галымжановна Зеткулова Жадыра  Сакеновна

2

Математика

05.05.2020

 

18.05.2020

Сейдахмет Күлпаш Булегенқызы

3

Жаратылыстану

04.05.2020

18.05.2020

Ерманалиева Улданай Ержановна

6

Дүниежүзі тарихы

05.05.2020

 

-

Сабыркулова Алия Абдрасулқызы

7

Информатика

 

30.04.2020

 

-

Тлеукулова Гаухар Миримхановна

Жібек Мұстафақызы

8

Қазақ әдебиеті

06.05.2020

19.05.2020

Оразбай Тұрғанай Нұрқасымқызы

9

Қазақ тілі

05.05.2020

18.05.2020

Оразбай Тұрғанай Нұрқасымқызы

10

Қазақстан тарихы

06.05.2020

 

18.05.2020

Сабыркулова Алия Абдрасулқызы

11

Орыс тілі мен әдебиеті

06.05.2020

13.05.2020

Бухарова Зайраш Сергазиевна

Кушкарбаева Кунсулу Турсунбековна

 

 

 

6 «В» сынып жетекшісі: Зеткулова Ж.С.


 

График

суммативных контрольных работ

за 4 четверть

6 «М» класс

 

Предмет

СОР

СОЧ

Учитель

Русский язык

06.05.2020

18.05.2020

Ашмуханбетова Ш.Н.

Русская литература

04.05.2020

20.05.2020

Ашмуханбетова Ш.Н.

Казахский язык и литература

05.05.2020

22.05.2020

Махамбетова Р.Ж.

Омарова М.Б.

Английский язык

05.05.2020

21.05.2020

Жапарова С.Б.

Баратова Д.Н.

Естествознание

05.05.2020

19.05.2020

Кимбилова Р.А.

История Казахстана

06.05.2020

14.05.2020

Рустемова Ф.Н.

Всемирная история

06.05.2020

-

Рустемова Ф.Н.

Информатика

15.05.2020

-

Елемесова А.А.

Абдуллаева Ж.М.

Математика

06.05.2020

20.05.2020

Жаманшалова А.А.

 
  Классный руководитель: Жапарова С.Б.


 

6 Гсыныбының 4-тоқсан бойынша БЖБ кестесі

Пән мұғалімі: Оразбай.Т.Н.

Пәні

БЖБ

ТЖБ

1

Қазақ тілі

05.05.2020

18.05.2020

2

Қазақ әдебиеті

06.05.2020

19.05.2020

3

математика

06.05.2020

20.05.2020

4

жаратылыстану

06.05.2020

21.05.2020

5

Ағылшын тілі 1- топ

30.04.2020

21.05.2020

6

Ағылшын тілі 2 - топ

30.04.2020

21.05.2020

7

Орыс тілі   1- топ

04.05.2020

18.05.2020

8

Орыс тілі   2 - топ

04.05.2020

18.05.2020

9

Қазақстан тарихы

06.05.2020

18.05.2020

10

Дүниежүзі тарихы

05.05.2020

--------------

11

Информатика 1-топ

15.04.2020

--------------

12

Информатика  2- топ

15.04.2020

--------------

 

 

2019-2020 оқу жылының 6 «Д» сыныбының IV тоқсандық

БЖБ, ТЖБ кестесі

Пән аты

БЖБ

ТЖБ

Пән мұғалімі

1

Ағылшын тілі

30.04.2020

 

21.05.2020

Нурбаулы  Шарбану Галымжановна , Зеткулова Жадыра  Сакеновна

2

Математика

06.05.2020

 

17.05.2020

Сейдахмет Күлпаш Булегенқызы

3

Жаратылыстану

05.05.2020

19.05.2020

Тұрғанбекова Акерке

6

Дүниежүзі тарихы

0570572020

-

Сабыркулова Алия Абдрасулқызы

7

Информатика

04.05.2020

 

 

-

Тлеукулова Гаухар Миримхановна,

Жібек Мұстафақызы

8

Қазақ әдебиет

06.05.2020

 

19.05.2020

Карина Назгуль Аманжоловна

9

Қазақ тілі

05.05.2020

18.05.2020

Карина Назгуль Аманжоловна

10

Қазақстан тарихы

30.04.2020

 

-

Сабыркулова Алия Абдрасулқызы

11

Орыс тілі мен әдебиет

08.052020

14.05.2020

Бухарова Зайраш Сергазиевна, Кушкарбаева Кунсулу Турсунбековна

 


6 «Д» сынып жетекшісі: Тулегенова А.К.

 

6 «Л» сыныбында ІҮ тоқсан бойынша

БЖБ, ТЖБ өткізу кестесі

 

Пәндер

БЖБ

ТЖБ

Қазақ тілі 1-топ

06.05

18.05

Қазақ тілі 2-топ

06.05

18.05

Ағыл тілі 1-топ

04.05

20.05

Ағыл тілі 2-топ

04.05

20.05

Орыс тілі

04.05

 

Орыс әдебиеті

06.05

 

Математика

06.05

20.05

Естествознание

05.05

20.05

Всемир история

07.05

 

Ист Казахстана

06.05

13.05

 

Сынып жетекшісі: Махамбетова Р.Ж.
 

Таблица СОР, СОЧ за ІV- четверть, 2019-2020 учебный год

Класс:6Н

Классный руководитель: Мақсұт Д.Қ

 

Предмет

СОР

дата

Соч

дата

1

Английский язык- 1 гр

06.05.2020

20.05.2020

Английский язык- 2 гр

06.05.2020

20.05.2020

2

Всемирная история

06.05.2020

20.05.2020

3

Информатика- 1 гр

05.05.2020

------------

Информатика- 2 гр

05.05.2020

------------

4

История Казахстана

05.05.2020

22.05.2020

5

 

Каз язык и литература -1гр

08.05.2020

20.05.2020

Каз язык и литература -2гр

08.05.2020

20.05.2020

6

Математика

 

 

7

Естествознание

05.05.2020

20.05.2020

8

Русский язык

04.05.2020

18.05.2020

9

Русская литеретура

05.05.2020

19.05.2020



 

2019-2020 оқу жылында 6 «Р» сынып оқушыларынан  ІҮ тоқсанда

әр пәннен алынатын БЖБ, ТЖБ кестесі.

 

Пәні

БЖБ

Күні

ТЖБ

Күні

1

Қазақстан тарихы

06.05.2020

20.05.2020

2

Дүниежүзі тарихы

05.05.2020

-өткізілмейді

3

Қазақ тілі мен әдебиеті

06.05.2020

21.05.2020

5

Орыс тілі

05.05.2020

19.05.2020

Орыс әдебиеті

06.05.2020

20.05.2020

6

Ағылшын тілі

І топ

04.05.2020

18.05.2020

Ағылшын тілі

 ІІ топ

04.05.2020

18.05.2020

7

Математика

04.05.2020

18.05.2020

8

Жаратылыстану

08.05.2020

22.05.2020

9

Информатика І топ

30.04.2020

-өткізілмейді

Информатика ІІ топ

30.04.2020

-өткізілмейді

 

Сынып жетекшісі: Рамазан Балжан Сағындыққызы
 

График СОР и СОЧ

6 с

Классный руководитель: Баратова Дильназ Набиевна

 

Класс

Предмет

СОР

СОЧ

6 с

Естествознание

05.05

20.05

 

Каз.яз

29.04

20.05

 

История Каз

05.05

21.05

 

Всемирная История

30.04

-

 

Английский язык

04.05

21.05

 

Русс.яз

04.05

18.05

 

Русс.литер

05.05

19.05

 

Математика

04.05

18.05



 

2019-2020оқу жылының  6 Ә-сыныбының 4-тоқсандық

БЖБ және ТЖБ кестесі

сынып

пәндер

БЖБ

ТЖБ

1

Қазақ тілі

05.05

20.05

2

Қазақ әдебиеті

05.05

19.05

3

Орыс тілі және әдебиеті

06.05

13.05

4

Ағылшын тілі

30.04

21.05

5

математика

05.05

18.05

6

жаратылыстану

15.05

22.05

7

Қазақстан тарихы

04.05

18.05

8

Д.ж.тарихы

15.05

-

9

информатика

30.04

 

 

Сынып жетекшісі: Смаилова Қ.Д.
 

7 «А» сыныбының  2019-2020 оқу жылының 4-тоқсан БЖБ  және ТЖБ кестесі

Сынып жетекшісі Ерманалиева У.Е

 

Пәні

  БЖБ күні

ТЖБ күні

1

Қ.тарих

04.05.2020 ж

21.05.2020ж

2

Д.тарих

07.05.2020 ж

болмайды

3

Алгебра

06.05.2020 ж

18.05.2020 ж

4

Геометрия

05.05.2020 ж

19.05.2020 ж

5

География

05.05.2020 ж

19.05.2020 ж

6

Биология

06.05.2020 ж

22.05.2020 ж

7

Қазақ т

04.05.2020 ж

20.05.2020 ж

8

Әдебиет

05.05.2020 ж

18.05.2020 ж

9

Орыс т  І топ

             ІІ топ

05.05.2020 ж

05.05.2020 ж

19.05.2020 ж

21.05.2020ж

10

Ағылшын

06.05.2020 ж

20.05.2020 ж

11

Физика

04.05.2020 ж

18.05.2020 ж

12

Химия

14.05.2020 ж

болмайды

13

Информатика

06.05.2020 ж

болмайды



 

7 «Б» сыныбының БЖБ/ТЖБ кестесі

 IVтоқсан 2019-2020 оқу жылы

Пән атауы

БЖБ

ТЖБ

1.

Қазақ тілі

04.05.20

18.05.20

2.

Қазақ әдебиеті

04.05.20

18.05.20

3.

Орыс тілі және әдебиет

05.05.20

21.05.20

4.

Ағылшын тілі

06.05.20

20.05.20

5.

Дүние жүзі тарихы

14.05.20

-

6.

Қазақстан тарихы        

15.05.20

21.05.20

7.

Алгебра

06.05.20

18.05.20

8.

Геометрия

05.05.20

19.05.20

9.

Информатика

06.05.20

-

10

Физика

30.04.20

20.05.20

11.

Химия

  04.05.20

-

12.

Биология

-

20.05.2020

13.

География

05.05.20

19.05.2020

 

Сынып жетекшісі  Шабданбекова А.
 

7 «Л»

Расписание СОР и СОЧ

 2019-2020 учебный год.   4 четверть

 

Предмет

Дата

СОР

Дата

СОЧ

История Казахстана

05.05.2020

19.05.2020

Всемирная история

05.05.2020

 

Казахский язык 1 группа

11.05.2020

20.05.2020

Казахский язык 2 группа

06.05.2020

18.05.2020

Биология

04.05.2020

18.05.2020

Физика

06.05.2020

20.05.2020

География

05.05.2020

19.05.2020

Русский язык

04.05.2020

18.05.2020

Русская литература

06.05.2020

20.05.2020

Алгебра

04.05.2020

18.05.2020

Геометрия

15.05.2020

22.05.2020

Химия

06.05.2020

 

Английский язык (1-2 группа)

04.05.2020

04.05.20

20.05.2020

18.05.2020

Информатика (1,2 группа)

15.05.20

15.05.20

 

 

 

График проведения СОР и СОЧ за четвертую четверть

Предметы

 

СОР

Дата проведения

СОЧ

Дата проведения

1

Қазақ тілі мен әдебиеті

 

 

2

Русский язык

04.05.20

18.05.20

3

Русская литература

05.05.20

19.05.20

4

Английский язык

05.05.20

20.05.20

5

Алгебра

06.05.20

18.05.20

6

Геометрия

06.05.20

18.05.20

7

Информатика

05.05.20

-

8

Биология

07.05.20

21.05.20

9

Химия

08.05.20

-

10

Физика

06.05.20

20.05.20

11

География

05.05.20

19.05.20

12

История Казахстана

06.05.20

13.05.20

13

Всемирная история

29.04.20

-

 

                                               Кл.руководитель: Омарова М.Б.
 

 

                               2019-2020 оқу жылының 4 тоқсандағы

7Ә сынып БЖБ,ТЖБ кестесі

Сынып жетекшісі: Жанабилова Г.М.

 

сынып

Пән мұғалімі

БЖБ№1

ТЖБ

   1

қазақ тілі

05.05

19.05

2

қазақ әдебиеті

06.05

20.05

3

орыс тілі

04.05

18.05

4

физика

04.05

18.05

5

химия

14.05

-

6

ағылшын тілі

06.05

20.05

7

биология

06.05

20.05

8

алгебра

04.05

19.05

9

Қазақстан тарихы

04.05

18.05

10

география

05.05

19.05

11

геометрия

15.05

-

12

информатика

15.05

-

13

Дүние жүзітарихы

30.04

-


7в сынып БЖБ, ТЖБ кестесі

Пәндер

БЖБ күндері

ТЖБ күндері

Алгебра

6.05.20

18.05.20

Геометрия

5.05.20

19.05.20

Қазақ тілі

4.05.20

20.05.20

Қазақ әдебиеті

5.05.20

18.05.20

Физика

4.05.20

18.05.20

Химия

14.05.20

--------

Орыс тілі мен әдебиеті

4.05.20

18.05.20

Биология

6.05.20

21.05.20

География

5.05.20

19.05.20

Информатика

30.05.20

 

Ағылшын

6.05.20

20.05.20

Д. Тарих

6.05.20

--------

Қаз. тарих

5.05.20

12.05.20

 

Пән мұғалімі:  Нурадинова С.Н

7Г   сынып БЖБ, ТЖБ кестесі

Пәндер

БЖБ күндері

ТЖБ күндері

Алгебра      

4.05.20

18.05.20

Геометрия  

5.05.20

19.05.20

Қазақ тілі

4.05.20

20.05.20

Қазақ әдебиеті

5.05.20

18.05.20

Физика

30.04.20

21.05.20

Химия

18.05.20

--------

Орыс тілі мен әдебиеті

4.05.20

18.05.20

Биология

05.05.20

19.05.20

География

06.05.20

20.05.20

Информатика

05.05.20

 

Ағылшын

6.05.20

20.05.20

Д. Тарих

6.05.20

--------

Қаз. тарих

5.05.20

12.05.20

 

Пән мұғалімі:  Омаров Ә.Ж
 

2020  оқу жылының 4 тоқсан бойынша 7М сыныбының БЖБ, ТЖБ кестесі

Пән аты

БЖБ/СОР

ТЖБ/СОЧ

Пән мұғалімі

 

1

Қазақ тілі мен әдебиеті

06.05

18.05

Молдахметова Р.Ж

Қабыланбаева Н.А.

2

Русский язык

04.05

18.05

Бекмурзина З.Т

3

Русская литература

06.05

20.05

Бекмурзина З.Т

4

Английский язык

 06.05

04.05

22.05

22.05

Баратова Д.Н.

Абдрахманова Д.М.

5

Алгебра

04.05

18.05

Наурызбаев К.К

6

Геометрия

06.05

20.05

Наурызбаев К.К

7

ИВТ

 

30.04

-

Елемесова А.Е

8

Биология

07.05.

21.05

Кимбилова Р.А.

9

Физика

06.05

20.05

Есбаева Н.Р.

10

Химия

06.05

-

Омарбекова К.К.

11

История Казахстана

05.05

19.05

Дюсембин Т.А.

12

Всемирная история

06.05

20.05

Дюсембин Т.А.

13

 

 

 

 

 

                        Сынып жетекшісі:               Кимбилова Р.А
 

График проведения СОР и СОЧ за четвертую четверть 7 «Н» класса

Предметы

 

СОР

Дата проведения

СОЧ

Дата проведения

1

Қазақ тілі мен әдебиеті

06.05.20

20.05.20

2

Русский язык

04.05.20

18.05.20

3

Русская литература

05.05.20

19.05.20

4

Английский язык

05.05.20

20.05.20

5

Алгебра

06.05.20

18.05.20

6

Геометрия

06.05.20

18.05.20

7

Информатика

05.05.20

-

8

Биология

07.05.20

21.05.20

9

Химия

08.05.20

-

10

Физика

06.05.20

20.05.20

11

География

05.05.20

19.05.20

12

История Казахстана

06.05.20

13.05.20

13

Всемирная история

29.04.20

-

 

                                               Кл.руководитель: Омарова М.Б.
 

2019-2020 оқу жылының  8 «А » сыныбының  IY тоқсандық

ТЖБ,БЖБ кестесі

Пән аты

БЖБ

ТЖБ

Пән мұғалімдері

1

Қазақ тілі

05.05

20.05

КабыланбаеваН.А

2

Қазақ әдебиеті

06.05

18.05

КабыланбаеваН.А

3

Алгебра

04.05

22.05

Ахмедия А.Ш

4

Геометрия

05.05

19.05

Ахмедия А.Ш

5

География

05.05

18.05

Турузбекова А.К

6

Информатика

04.05

өткізілмейді

Тлеукулова Г.М.Наурызбаев К.К

7

Қазақстан тарихы

04.05

21.05

Шакенова Г.К

8

Дуние жүзі тарихы

04.05

өткізілмейді

Шакенова Г.К

9

Орыс тілі және әдебиеті

04.05

19.05

ЖанабиловаГ.М,Шабданбекова А.М

10

Химия

06.05

20.05

Биболатова Ж.М

11

Биология

05.05

22.05

Турганбекова А

12

Ағылшын тілі

06.05

18.05

Увалиева А.К,Нурбаулы Ш

13

Физика

06.05

21.05

Батыр Ж



 

8 «Б» сыныбының 4- тоқсан бойынша

 БЖБ, ТЖБ кестесі.

 

Сынып

Р/с

Пәні

БЖБ

Күні

ТЖБ

Күні

8 «Б»

1

Қазақ тілі

04.05.2020

18.05.2020

 

2

Қазақ әдебиеті

04.05.2020

18.05.2020

 

3

Қазақстан тарихы

05.05.2020

19.05.2020

 

4

Дүниежүзі тарихы

05.05.2020

өткізілмейді

 

5

Ағылшын

06.05.2020

18.05.2020

 

6

Физика

05.05.2020

21.05.2020

 

7

Биология

05.05.2020

21.05.2020

 

8

Информатика

30.04.2020

өткізілмейді

 

9

Алгебра

04.05.2020

20.05.2020

 

10

Геометрия

06.05.2020

21.05.2020

 

11

География

05.05.2020

18.05.2020

 

12

Орыс тілі мен әдебиеті

05.05.2020

20.05.2020

 

13

Химия

06.05.2020

20.05.2020

 

Сынып жетекшісі: Ғылым С
 

8 «Г» сыныбының БЖБ, ТЖБ

Сынып жетекшісі: Батыр Ж кестесі
 

Пәндер

БЖБ

ТЖБ

1

Алгебра

04.05.2020

18.05.2020

2

Геометрия

05.05.2020

19.05.2020

3

Физика

05.05.2020

21.05.2020

4

Химия

06.05.2020

20.05.2020

5

Биология

06.05.2020

20.05.2020

6

География

05.05.2020

19.05.2020

7

Қазақ тілі

05.05.2020

19.05.2020

8

Қазақ әдебиеті

05.05.2020

19.05.2020

9

Орыс тілі және әдебиет І топ

06.05.2020

20.05.2020

9

Орыс тілі және әдебиет ІІ топ

06.05.2020

20.05.2020

10

Ағылшын тілі І топ

06.05.2020

18.05.2020

11

Ағылшын тілі ІІ топ

06.05.2020

18.05.2020

12

Қазақстан тарих

04.05.2020

18.05.2020

13

Дүние жүзі тарих

06.05.2020

          -

14

Информатика

14.05.2020

-









































 

Сроки проведения СОР и СОЧ в 8л классе за 4 четверть.

Кл. руководитель: Капарова Б.О

Предмет

СОР

СОЧ

1

Казахский язык-1 группа

05.05.20

21.05.20

2

Казахский язык-2 группа

05.05.20

19.05.20

3

Русский язык

06.05.20

19.05.20

4

Русская литература

05.05.20

20.05.20

5

Алгебра

05.05.20

19.05.20

6

Геометрия

06.05.20

20.05.20

7

География

04.05.20

18.05.20

8

История Казахстана

04.05.20

11.05.20

9

Всемирная история

06.05.20

11.05.20

10

Физика

08.05.20

20.05.20

11

Английский язык-1 и 2 группы

04.05.20

21.05.20

12

Химия

05.05.20

19.05.20

13

Биология

04.05.20

19.05.20

14

Информатика

15.05.2020

 



 

Расписание СОР и СОЧ

 2019-2020 учебный год.   4 четверть

 

Класс

Пәні

Дата

СОР

Дата

СОЧ

8 М

История Казахстана

11.05.2020

14.05.2020

8 М

Всемирная история

8.05.2020

 

8 М

Казахский язык 1 группа

05.05.2020

21.05.2020

8 М

Казахский язык 2 группа

05.05.2020

19.05.2020

8 М

Биология

08.05.2020

22.05.2020

8 М

Физика

08.05.2020

20.05.2020

8 М

География

05.05.2020

19.05.2020

8 М

Русский язык

05.05.2020

19.05.2020

8 М

Русская литература

06.05.2020

20.05.2020

8 М

Алгебра

05.05.2020

19.05.2020

8 М

Геометрия

06.05.2020

20.05.2020

8 М

Химия

05.05.2020

19.05.2020

8 М

Английский язык (1-2 группа)

06.05.2020

18.05.2020

8 М

Информатика

06.05.2020

 



 

8 «В» сыныбының  2019-2020 оқу жылының 4-тоқсан БЖБ  және ТЖБ кестесі

Сынып жетекшісі: Турузбекова А.К.

 

 

Пәні

  БЖБ күні

ТЖБ күні

1

Қазақ тілі

05.05.2020 ж

19.05.2020ж

2

Қазақ әдебиеті

05.05.2020 ж

19.05.2020ж

3

Орыс тілі І топ

                 ІІ топ

05.05.2020 ж

04.05.2020 ж

19.05.2020 ж

19.05.2020 ж

4

Ағылшын І топ

                 ІІ топ

06.05.2020 ж

06.05.2020 ж

18.05.2020 ж

18.05.2020 ж

5

Алгебра

04.05.2020 ж

18.05.2020 ж

6

Геометрия

06.05.2020 ж

21.05.2020 ж

7

Физика

06.05.2020 ж

22.05.2020 ж

8

Информатика

                 І топ

                 ІІ топ

 

04.05.2020 ж

04.05.2020 ж

 

болмайды

 

9

География

05.05.2020 ж

18.05.2020 ж

10

Биология

05.05.2020 ж

19.05.2020 ж

11

Химия

06.05.2020 ж

20.05.2020 ж

12

Қазақстан тарихы

04.05.2020 ж

18.05.2020

13

Дүниежүзі тарихы

04.05.2020 ж

болмайды

 

Тарих пәні бойынша ІV- тоқсан, 2019-2020 оқу жылындағы

 БЖБ, ТЖБ кестесі.

 

Сынып

Р/с

Пәні

БЖБ

Күні

ТЖБ

Күні

8 «Ә»

1

Қазақ тілі

04.05.2020

18.05.2020

 

2

Қазақ әдебиеті

06.05.2020

20.05.2020

 

3

Қазақстан тарихы

05.05.2020

19.05.2020

 

4

Дүниежүзі тарихы

05.05.2020

өткізілмейді

 

5

Ағылшын

06.05.2020

18.05.2020

 

6

Физика

05.05.2020

20.05.2020

 

7

Биология

04.05.2020

21.05.2020

 

8

Информатика

04.05.2020

өткізілмейді

 

9

Алгебра

04.05.2020

18.05.2020

 

10

Геометрия

05.05.2020

21.05.2020

 

11

География

05.05.2020

18.05.2020

 

12

Орыс тілі мен әдебиеті

05.05.2020

20.05.2020

 

13

Химия

04.05.2020

18.05.2020



 

9 «В»  Сыныбының 2019-2020 оқу жылының 4-тоқсан БЖБ және ТЖБ кестесі

Сынып жетекшісі Кабажаева Мадина Бауыржановна

Пәні

БЖБ күні

ТЖБ күні

1

Қазақ тілі

06.05.2020ж

20.05.2020ж

2

Қазақ әдебиет

05.05.2020ж

20.05.2020ж

3

Орыс тілі

06.05.2020ж

13.05.2020ж

4

Дүние жүзі тарих

13.05.2020ж

-

5

Қазақстан тарих

14.05.2020ж

21.05.2020ж

6

Химия

05.05.2020ж

19.05.2020ж

7

Биология

05.05.2020ж

19.05.2020ж

8

Физика

07.05.2020ж

21.05.2020ж

9

Алгебра

04.05.2020ж

20.05.2020ж

10

Геометрия

05.05.2020ж

18.05.2020ж

11

Ағылшын тілі

I-топ 04.05.2020ж

II-топ 04.05.2020ж

I-топ 19.05.2020ж

II-топ 18.05.2020ж

12

Информатика

I-топ 06.05.2020ж

II-топ 30.04.2020ж

-



 

9 «Г» сыныбының БЖБ,ТЖБ кестесі

Сыныпжетекші:  А.С.Гылымбекова

Сынып

Пән

БЖБ

ТЖБ

1

Қазақ тілі

04.05.2020

20.05.2020

2

Қазақ әдебиеті

04.05.2020

22.05.2020

3

Биология

04.05.2020

21.05.2020

4

Информатика 1-топ

Информатика 2-топ

30.05.2020

30.04.2020

-өткізілмейді

- өткізілмейді

5

Дүние жүзі тарихы

12.05.2020

-өткізілмейді

6

География

06.05.2020

20.05.2020

7

Ағылшын 1-топ

Ағылшын 2-топ

04.05.2020

04.05.2020

21.05.2020

21.05.2020

8

Қазақстан тарихы

15.05.2020

22.05.2020

9

Құқық негіздері

04.05.2020

- өткізілмейді

10

Орыс тілі мен әдебиеті 1-топ

Орыс тілі мен әдебиеті 2-топ

05.05.2020

 

05.05.2020

19.05.2020

 

19.05.2020

11

Геометрия

06.05.2020

20.05.2020

12

Алгебра

05.05.2020

19.05.2020

13

Химия

05.05.2020

19.05.2020

 

14

Физика

07.05.2020

21.05.2020



 

График проведения СОР  и СОЧ  в 9Л классе в ІҮ четверти                  2019-2020уч.год

Классный руководитель Жумагулова Ш.А.

 

предметы

СОР

СОЧ

 

учителя

 

1

Қазақ тілі

04.05.2020г

21.05.2020г

Жумагулова Ш.А.

Қабланбаева Н.А.

2

Русский язык

05.05.2020г

19.05.2020г

Ашмуханбетова  Ш.Н.

 

3

Русская литература

04.05.2020г

21.05.2020г

АшмуханбетоваШ.Н.

4

Английский язык

04.052020г

22.05.2020г

Абдрахманова Д.М.

Кайрбекова Қ.Н.

5

Алгебра

06.05.2020г

15.05.2020г

Халбаева Г.Р.

 

6

Геометрия

05.05.2020г

15.05.2020г

Халбаева Г.Р.

 

7

Информатика

06.05.2020г

-

Елемесова А.А.

 

8

История Казахстана

11.05.2020г

14.05.2020г

Рустемова Ф.Н.

9

Всемирная история

30.04.2020г

-

Максут Д.К.

10

Основы права

04.05.2020г

-

Рустемова Ф.Н.

 

11

Биология

06.05.2020г

20.05.2020г

Кимбилова Р.А.

 

12

Химия

06.05.2020г

20.05.2020г

Омарова К.К.

 

13

География

06.05.2020г

19.05.2020г

Саматова Г.Н.

 

14

Физика

05.05.2020г

19.05.2020г

Есбаева Н.

 



 

График проведения СОР и СОЧ в 9 М классе

Предмет

СОР   дата

СОЧ      дата

 

1

Казах. Яз и литература

04.05.

21.05.

2

Русский язык

05.05.

19.05

3

Русская литература

05.05.

18.05.

4

Английский яз.

06.05.

20.05.

5

Химия

04.05.

21.05.

6

Биология

06.05.

20.05.

7

География

06.05.

19.05.

8

История Казахстана

11.05.

14.05.

9

Основы права

04.05.

 

11

Всемирная история

06.05.

 

12

Физика

05.05.

19.05.

13

Информатика

06.05.

 

14

Алгебра

06.05.

15.05.

15

Геометрия

05.05.

15.05.

 

Классный руководитель: Ашмуханбетова Ш.Н.
 

9 «Б» сыныбының 2019-2020 оқу жылының 4-тоқсан бойынша

БЖБ және ТЖБ кестесі

Пәні

Бжб

Тжб

Биология

14.05.20

22.05.20

География

30.04.20

21.05.20

Физика

05.05.20

22.05.20

Химия

05.05.20

19.05.20

Қазақ тілі

04.05.20

18.05.20

Қазақ әдебиет

06.05.20

19.05.20

Орыс тілі және әдебиет

05.05.20

12.05.20

Информатика

04.05.20

өткізілмейді

Алгебра

05.05.20

19.05.20

Геометрия

06.05.20

21.05.20

Ағылшын тілі

06.05.20

20.05.20

Қазақстан  тарихы

15.05.20

22.05.20

Дүние жүзі тарихы

05.05.20

өткізілмейді

 

 

 

 

 

 

 

 

 













Сыныр жетекшісі:   Тұрғанбек Ақерке  Бақдәулетқызы
 

 

9 «Ә» сынып.

2019-2020 оқу жылының 4-тоқсан бойыншы

БЖБ,ТЖБ кестесі.

Пәні

ББЖБ

ТБЖБ

1

Қазақ тілі

05.05.2020

19.05.2020

2

Қазақ әдебиеті

05.05.2020

18.05.2020

3

Орыс тілі мен әдебиеті

06.05.2020

14.05.2020

4

Ағылшын

30.04.2020

21.05.2020

5

Алгебра

05.05.2020

21.05.2020

6

Геометрия

06.05.2020

20.05.2020

7

Қазақстан тарихы

06.05.2020

22.05.2020

8

Дүниежүзі тарихы

05.05.2020

---

9

География

05.05.2020

19.05.2020

10

Биология

05.05.2020

19.05.2020

11

Химия

08.05.2020

22.05.2020

12

Физика

04.05.2020

18.05.2020

13

Информатика

04.05.2020

---

Сынып жетекшісі:Сейткалиева А.О.
 

График проведения СОР и СОЧ по русскому языку и литературе в 4 четверти

Учитель: Кошкарбаева Кунсулу Турсунбековна

предмет

класс

подгруппа

Кол-во учащихся

СОР

СОЧ

      Дата проведения

1

Русский язык и литература

2

13

06.05.20

13.05.20

2

Русский язык и литература

2

14

06.05.20

13.05.20

3

Русский язык и литература

1

14

06.05.20

13.05.20

4

Русский язык и литература

2

12

05.05.20

14.05.20

5

Русский язык и литература

2

15

05.05.20

12.05.20

6

Русский язык и литература

2

14

05.05.20

14.05.20

7

Русский язык и литература

2

13

05.05.20

12.05.20

8

Русский язык и литература

2

15

06.05.20

13.05.20

9

Русский язык и литература

2

13

06.05.20

13.05.20

10

Русский язык и литература

9 г

1

14

05.05.20

12.05.20

11

Русский язык и литература

10а

1

13

06.05.20

13.05.20

12

Русский язык и литература

10б

1

11

08.05.20

15.05.20

13

Русский язык

10ә

Весь класс

15

05.05.20

12.05.20



 

10 «Б» сыныбының БЖБ,ТЖБ кестесі

Сынып жетекші:  Н.А.Карина

Сынып

Пән

БЖБ

ТЖБ

1

Қазақ тілі

05.05.2020

19.05.2020

2

Қазақ әдебиеті

05.05.2020

21.05.2020

3

Биология

06.05.2020

22.05.2020

4

Информатика 1-топ

Информатика 2-топ

04.05.2020

04.05.2020

-өткізілмейді

- өткізілмейді

5

Дүние жүзі тарихы

07.05.2020

14.05.2020

6

География

06.05.2020

20.05.2020

7

Ағылшын 1-топ

Ағылшын 2-топ

06.05.2020

06.05.2020

15.05.2020

20.05.2020

8

Қазақстан тарихы 1 топ

05.05.2020

14.05.2020

 

Қазақстан тарихы 2 топ

05.05.2020

14.05.2020

9

Құқық негіздері

04.05.2020

- өткізілмейді

10

Орыс тілі мен әдебиеті 1-топ

Орыс тілі мен әдебиеті 2-топ

08.05.2020

 

08.05.2020

15.05.2020

 

15.05.2020

11

Геометрия

05.05.2020

- өткізілмейді

12

Алгебра

05.05.2020

19.05.2020

13

Химия

04.05.2020

18.05.2020

 

14

Физика

07.05.2020

21.05.2020



 

График проведения СОР и СОЧ 4 четверть 2019-2020 уч.год  10 «Л» класса

Предмет

СОР

СОЧ

1

Каз.яз и каз.лит-ра

5.05

19.05

2

Русский язык

4.05

 

3

Русская литература

6.05

19.05

4

Алгебра

6.05

20.05

5

Геометрия

6.05

20.05

6

Физика

8.05

21.05

7

Химия

5.05

19.05

8

История Казахстана

11.05

22.05

9

География

5.05

19.05

10

Биология

5.05

18.05

11

Англ.яз

4.05

18.05

12

Всемирная история

6.05

20.05

13

Информатика

6.05

15.05



 

График проведения СОР и СОЧ за 4 четверть 2019-2020 учебного года

в 10 «М» классе

Классный руководитель Бухарова З.С.

Название предмета

СОР

СОЧ

1

Алгебра

06.05

20.05

2

Геометрия

06.05

20.05

3

Казахский язык и литература

06.05

17.05

4

История Казахстана

04.05

18.05

5

 Русский язык

05.05

12.05

6

 Английский язык

04.05

19.05

7

Русская литература

12.05

14.05

8

Всемирная история

11.05

18.05

9

Основы права

07.05

14.05

10

География

06.05

20.05

11

Биология

04.05

19.05

12

Химия

06.05

20.05

13

Физика

08.05

15.05

14

Информатика

14.05

Не проводится

 

 

 

 


 

10 «ә» сыныбының  2019-2020 оқу жылының 4-тоқсан

БЖБ және ТЖБ кестесі

 

Пәні

БЖБ күні

ТЖБ күні

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

Алгебра және анализ бастамалары

Геометрия    

Орыс тілі  

География    

Химия       

Информатика

Биология

Ағылшын тілі   

Қазақ тілі     

Қазақ әдебиеті

Қазақстан тарихы 

Дүние жүзі тарихы

Физика

6.05.2020ж

6.05.2020ж

5.05.2020ж

6.05.2020ж

5.05.2020ж

5.05.2020ж

6.05.2020ж

5.05.2020ж

4.05.2020ж

4.05.2020ж

5.05.2020ж

5.05.2020ж

7.05.2020ж

21.05.2020ж

20.05.2020ж

12.05.2020ж

20.052020ж

10.05.2020ж

19.05.2020ж

20.05.2020ж

19.05.2020ж

болмайды

21.05.2020ж

12.05.2020ж

21.05.2020ж

15.05.2020ж

Сынып жетекшісі :Ахмедия А.Ш
 

11 «А» сыныбында өткізілетін өзіндің жұмыс , бақылау жұмыстарының кестесі

Сынып жетекшісі: Сейдахмет К.Б

 

Пәндер атауы

Өзіндік жұмысы

тест

Бақылау жұмысы

Диктант, тест

1

Алгебра және анализ бастамалары

05.05.20ж

21.05.05ж

2

Геометрия

05.05.20ж

21.05.05ж

3

Информатика

өткізілмейді

15.05.20ж

 жобалық жұмыс

4

Биология

06.05.20ж

20.05.20ж

5

география

06.005.20ж

21.05.20ж   тест

6

физика

05.05.20ж

20.05.20ж

7

химия

14.05.20ж

21.05.20ж

8

Қазақ тілі

04.05.20ж

өткізілмейді

9

Қазақ әдебиеті

06.05.20ж

өткізілмейді

10

Орыс тілі

өткізілмейді

22.05.20ж

11

Орыс әдебиеті

өткізілмейді

өткізілмейді

12

Ағылшын

08.05.20ж

15.04.20ж

15.05.20ж

22.05.20ж

13

Қазақстан тарихы

өткізілмейді

13.05.20ж

14

Дүние жүзі тарихы

өткізілмейді

өткізілмейді

15

Адам. Қоғам. Құқық

өткізілмейді

14.05.20ж



 

График самостоятельных и контрольных работ                                                          
для учащихся 11М класса

Сынып жетекшісі : Омарбекова К.К

 

Предметы

Дата самостоятель       ных

Дата контрольных

1

Геометрия

08.05.2020

20.05.2020

2

Алгебра и начала анализа

06.05.2020

22.05.2020

3.

Информатика

06.05.2020

20.05.2020

4

Биология

05.05.2020

19.05.2020

5

География

08.05.2020

19.05.2020

6

Физика

08.05.2020

19.05.2020

7

Химия

04.05.2020

21.05.2020

8

Русский язык

06.05.2020

19.05.2020

9

Русская литература

08.05.2020

20.05.2020

10

Казахский язык

08.05.2020

22.05.2020

11

Казахская литература

05.05.2020

19.05.2020

12

История Казахстана

06.05.2020

18.05.2020

13

Всемирная история

04.05.2020

18.05.2020

14

ЧОП

05.05.2020

19.05.2020

15

Английский язык

12.05.2020

21.05.2020

 

2019-2020 оқу жылында 11 «Ә» сынып оқушыларына пәндік өздік және қорытынды бақылау жұмыстар кестесі

 

Пән

өздік жұмысы

Бақылау жұмысы

1

Қазақ тілі

-

1-топ-14.05.20

2-топ-14.05.20

2

Қазақ әдебиеті

-

14.05.20

3

Орыс тілі

1-топ

2-топ-06.05.20

1-топ-19.05.20

2-топ -16.05.20

4

Орыс әдебиеті

-

-

5

Шет тілі (ағылшын)

1-топ 05.05.20

2-топ-05.05.20

1-топ 19.05.20

2-топ-19.05.20

6

Қазақстан тарихы

-

-

1-топ-13.05.20

2-топ-23.05.20

7

Дүниежүзі тарихы

-

21.05.20

8

Адам.Қоғам.Құқық

-

15.05.20

9

Алгебра және анализ бастамалары

06.05.20

21.05.20

10

Геометрия

06.05.20

13.05.20

11

Информатика

1-топ-06.05.20

2-топ-06.05.20

-

-

12

Биология

06.05.20

15.05.20

13

География

04.05.20

18.05.20

14

Физика

04.05.20

18.05.20

15

Химия

15.05.20

21.05.20

 

Сынып жетекшісі: Жырымбаева М.А.

 

 

 

 



 

 

 

 



 

 

 









 

СПЕЦИФИКАЦИЯ СУММАТИВНОГО ОЦЕНИВАНИЯ ЗА 2 ЧЕТВЕРТЬ

Обзор суммативного оценивания за 2 четверть

 

Продолжительность - 40 минут

Количество заданий - 30

Типы заданий:

МВО – задания с множественным выбором ответов;

КО – задания, требующие краткого ответа;

РО – задания, требующие развернутого ответа.

 

Структура суммативного оценивания

Данный вариант состоит из 9 заданий, включающих задания с множественным выбором ответов, с кратким и развернутым ответами.

Обучающийся при ответе на задания, требующие краткого ответа, должен заполнить пустые места в схемах, картосхемах словами. При ответе на вопросы требующие развернутого ответа, обучающийся дает полный ответ и показывает логический порядок действий. В работе обучающегося оценивается его умение излагать свою точку зрения, географические знания.








 














 

Послание президента

Теменова Сауле Ермухановна

     СЕНІМ ТЕЛЕФОНДАРЫ

    АСТАНА қ. БІЛІМ БЕРУ ПОРТАЛЫ

Choose Colour